• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Ako funguje vzrušenie u muža, ako ho dosiahnuť a aké problémy s ním môžu byť

Vzrušenie

Erotické vzrušenie patrí prirodzene k životu, o to viac k tomu sexuálnemu. U mužov však môžu v niektorých prípadoch nastať určité problémy či ťažkosti s jeho dosiahnutím a to najmä v dôsledku zníženého libida. Na druhú stranu, ani mnoho žien úplne presne nevie, ako chlapa správne vzrušiť a aké triky je na to možné využiť.

Čo je vzrušenie a aké sú najčastejšie problémy s ním u mužov

Definícia hovorí, že za pojmom sexuálne vzrušenie je súbor viacerých prejavov, ktoré vznikajú ako prirodzený dôsledok sexuálneho dráždenia. Táto stimulácia môže byť priama alebo nepriama, čiže môže mať vizuálnu aj kontaktnú formu.

Samotné vzrušenie vzniká na základe biologických a chemických procesov, predovšetkým v nervovej sústave. Nie je ovládané vôľou a ide skôr o reflex, ktorý vychádza z dráždenia nervových zakončení v erotogénnych zónach. U muža ide hlavne o oblasť genitálií, pričom najviditeľnejším výsledkom vzrušenia je stoporenie penisu.

So sexuálnym vzrušením však môžu nastať aj problémy:

  • najčastejšie ide o nedostatočnú vzrušivosť, ktorá je ovplyvnená nízkym libidom, u mužov teda nízkou hladinou hormónu testosterón
  • druhým častým prejavom problémov so vzrušením je práve nedosiahnutie erekcie, prípadne dosiahnutie len veľmi slabého stoporenia
  • vážnejšie prípady spojené s nedostatočným vzrušením sa prejavujú problémom s tvrdosťou erekcie a hlavne s jej udržaním dostatočne dlhú dobu
  • ak aj príde k erekcii, môže mužovi príliš dlho trvať, kým nastane ejakulácia, čo je prejavom rýchleho opadnutia sexuálneho vzrušenia

eJoy®

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® určený mužom, ktorí chcú zlepši svoj sexuálný život.

Produkt eJoy® pozitívne prispieva k zlepšeniu erekcii, potencii aj zdravotnému stavu prostaty.

Chcem vyskúšať eJoy®

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri objednávke nad 2 ks)

Ako zlepšiť dosiahnutie mužského sexuálneho vzrušenia

Nakoľko sexuálne vzrušenie je u mužov z hľadiska mechanizmu vzniku pomerne komplexný dej, treba k nemu tak pristupovať aj pri jeho zlepšovaní. Z pohľadu ženy je dobré využiť všetky dostupné možnosti, prostriedky a tiež aj skratky.

Toto sú najlepšie rady pre ne:

Perfektne upravené ruky, nohy a vlasy: To, čo si muž ako prvé všimne na každej žene, je jej vizáž. Netreba si klamať, ale proste to tak je, či už chtiac, alebo nechtiac. Podceniť netreba žiaden detail, čiže nalakované nechty na rukách aj nohách, hladko oholené nohy a vlasy, ktoré nie sú mastné, sú nevyhnutnosť.

Zvýraznite svoje prednosti: Každá žena, bez ohľadu na to, akú má postavu či vek, má svoje prednosti, treba ich len zvýrazniť. Ideálne je to spraviť cez oblečenie a doplnky, napríklad šperky. Zamerajte sa na šaty, ktoré zvýraznia vašu postavu a doplňte ich decentnými ozdobami. Byť trendy je byť sexy!

Vôňa: Okrem zraku patrí medzi dôležité sexuálne zmysly aj čuch a práve na to veľa žien zabúda. Vyskúšať sa oplatí či už kvalitné parfumy, ale hlavne feromóny. Pozor však, nie naraz, nakoľko príliš intenzívne vône dokážu feromóny prekryť. To, že skutočne fungujú, si overíte podľa množstva referencií na internete.

Striptíz: To pravé vzrušenie u muža začína až v momente, kedy prejdete k zvodnému vlneniu sa pred ním. Najskôr v šatách a pri dobrej hudbe, postupne sa ich však zbavujte, až budete iba v spodnej bielizni. Tú zhadzovať zo seba nemusíte, oveľa lepšie bude, ak vyzvete partnera, aby vám s ňou pomohol on.

Dotyky: Od vizuálneho kontaktu treba prejsť k tomu priamemu a to prostredníctvom dotykov rúk či prstov. Nebojte sa ho chytiť za ruky, možno to nebude po tak dlhej dobe, čo ste spolu, ani čakať. Prekvapiť ho môžete aj tým, ako sa mu zmyselne prehrabete vo vlasoch alebo si ho pritiahnete pri bozkávaní.

Bozky: Nielen dotyky, ale hlavne svoje pery môžete využiť u muža na dosiahnutie a neustále stupňovanie vzrušenia. Skúste bozky doslova po celom tele, muži ich milujú na šiju, krk, uši, ale aj zápästie a samozrejme hrudník. Ak sa k tomu pridá aj hra tela a zapojíte svoje pery, bude to dokonalé divadlo.

Koniec stereotypu: Ak už idete priamo na vec, snažte zmeniť stereotyp a rutinu a spravte niečo netradičné. Čo tak si ako predohru pozrieť s partnerom začiatok nejakého erotického filmu pre dospelých? Alebo skúsiť netradičné polohy či erotické pomôcky? Zmena je presne to, čo vie radikálne zvýšiť mužské vzrušenie!

eJoy®

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® určený mužom, ktorí chcú zlepši svoj sexuálný život.

Produkt eJoy® pozitívne prispieva k zlepšeniu erekcii, potencii aj zdravotnému stavu prostaty.

Chcem vyskúšať eJoy®

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri objednávke nad 2 ks)

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie