• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Afrodiziakum

Afrodiziakum pre viac vášne

Množstvo látok obsiahnutých v rastlinách, koreninách či rôznych potravinách dokáže zvýšiť libido a chuť na sex. Ide o spúšťače chemických procesov v tele, vďaka ktorým je pôžitok vzrušujúcejší, intenzívnejší, dlhší a prináša do sveta rozkoše nové pocity. Nejedná sa o pomôcku len pre tých, ktorým to prestáva v sexe fungovať  alebo potrebujú podporiť potenciu. Okorenia každý vzťah. Afrodiziaká sú vhodné dokonca aj pre tých, ktorí sú v intímnej oblasti ostýchaví a hanbliví. Odbúravajú totiž rozpaky a zmierňujú sexuálne napätie.

Prírodní buditelia

Viete prečo sa dovolenka novomanželov nazýva aj „medové týždne“? Okrem toho, že sa manželia prvé dni po svadbe správajú k sebe doslova medovo, čas strávený napríklad na dovolenke je plný emócií a vzrušenia. Vyššie uvedené spojenie nevzniklo len tak pre nič za nič. Med je jedným z najľahšie dostupných a najúčinnejších látok podporujúcich chuť na sex. V kombinácií s niektorými koreninami (škorica, vanilka, zázvor, muškátových orech či klinček) bude jeho účinok ešte silnejší. Ďalšou výhodou medu je jeho ľahko roztierateľná štruktúra. Vďaka nej sa pri posteľných radovánkach môže použiť aj ako masážny prípravok.

Ľahko účinným afrodiziakom vhodným na masáže je aj kokosový olej. Disponuje príjemnou vôňou, je zdraviu prospešný a jednoducho roztierateľný. Ženy nabudí tiež koriander, mužov zase zeler. Rastlinkami posilňujúcimi vášeň sú mäta, šalvia, bazalka alebo ženšeň. Pri obľube štipľavého vašu tvár rozjasnia a intímne partie povzbudia chilli papričky prípadne cesnak. Tento kráľ kuchyne pomáha prekrviť pohlavné orgány a zlepšuje krvný obeh. Ak vás od jeho použitia odrádza silný pach, skúste ho prekryť petržlenovou vňaťou. Za zmienku stoja aj banány, figy, avokádo, čerešne a melón.

Ďalší pomocníci

Alkohol je starý známy rušiteľ zábran (samozrejme v primeranom množstve) – najnápomocnejšie je červené víno, jahody a šampanské sú zase nesmrteľnou romantickou kombináciou. Odvážnejšími dráždičmi zmyslov sú ustrice, kaviár, hľuzovka a zelené krásky – olivy a artičoky. Mnoho ľudí je doslova závislých na sladkom hnedom pokušení – čokoláde. Upokojuje, povzbudzuje a stimuluje.

Ak uprednostňujete skôr tabletkovú formu budičov vášne, skúste vitamínové doplnky (pre mužov). Obsahujú zložky ako MACA a kotvičník zemný, ktoré sú účinnými afrodiziakami. Zvýšenie libida je len jedným z pozitívnych účinkov týchto kapsúl. Pomáhajú tiež pri problémoch s erekciou, predlžujú pohlavný styk a majú pozitívny vplyv na prostatu. Pre dosiahnutie viditeľných výsledkov je však potrebné ich užívať dlhšiu dobu.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie