• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Afrodiziaka pre mužov a ktoré nápoje, potraviny, korenie, bylinky a suroviny ich obsahujú

Afrodiziaká

Ak si myslíte, že afrodiziaka sú len vecou dávnej minulosti, kedy ľudia verili na rôzne zázračné nápoje, lektvary či liečivé rastliny, mýlite sa. Skúsenosti a prax ukazujú, že aj dnes majú tie najlepšie mužské afrodiziaka výrazné pozitívne účinky a to nielen na výkon pri milovaní v posteli, ale celkovo na sexuálne zdravie komplexne.

Čo sú afrodiziaka pre mužov a aké účinky ponúkajú

Tak, ako existujú afrodiziaka, ktoré pomáhajú ženám dosiahnuť vzrušenie či orgazmus, existujú aj afrodiziaka pre mužov so špeciálnymi funkciami na ich sexuálny život. Nepomôžu vám síce so všetkými problémami a ochoreniami, ale majú naozaj viditeľné účinky.

Nemusí pritom ani ísť o žiadne synteticky vyrábané parfumy alebo látky, ktorých užívanie už hraničí s rizikom ohrozenia zdravia, práve naopak. Tie najlepšie mužské afrodiziaka sú prirodzené a pôsobia plne v súlade s prírodou. Viaceré z nich nemajú vplyv izolovane iba na pohlavnú sústavu, ale môžu celkovo zvýšiť vitalitu a pocit energie.

Afrodiziaka vám pomôžu hlavne v týchto oblastiach:

  • uvoľnenie mysle a zníženie napätia, stresu či nervozity, čo sú faktory zodpovedné za viaceré problémy s erekciou aj ejakuláciou
  • zlepšenie nástupu a kvality erekcie, viaceré afrodiziaka totiž stimulujú krvný obeh v pohlavnom úde a zlepšia jeho prekrvenie
  • podpora hladiny testosterónu, čo je dôležitý hormón zvyšujúci produkciu spermií a aj zvyšujúci sexuálnu túžbu, libido a sexuálny apetít
  • zlepšenie fyzickej výkonnosti a zvýšenie sily či energie, či už ide o fyzickú alebo mentálnu energiu a s tým spojenú sexuálnu vitalitu

Ktoré mužské afrodiziaka sú najlepšie a najúčinnejšie

Pokiaľ chcete na vlastnej koži zažiť vyššie spomínané účinky, či už pôjde o tie priame na zlepšenie potencie, alebo aj o tie nepriame a dlhodobé, ktoré majú celkový vplyv na pocit uspokojenia pri sexe, výber rôznych afrodiziak je pomerne veľký.

Toto sú tie, ktoré patria medzi najlepšie:

Bylinky a koreniny: Najlepším afrodiziakom pre mužov je korenie, hlavne chilli, zázvor, čierne korenie či bazalka, ktoré majú pozitívny vplyv na zlepšenie prekrvenia genitálií a špeciálne pohlavného údu. Z rastlín sú zas veľmi účinné kotvičník zemný, maca a ženšen, ktoré pôsobia na libido, potenciu, plodnosť aj erekciu.

Oleje a semienka: Na posilnenie tvorby testosterónu a zvýšenie libida možno využiť aj olivový olej alebo kokosový olej. Ešte účinnejším prostriedkom sú niektoré druhy semien, napríklad sezamové semienka bohaté na vitamín E alebo ľanové semienka obsahujúce minerály tiež stimulujúce hladinu testosterónu.

Orechy: Veľmi účinným afrodiziakom sú aj niektoré druhy orechov, hlavne pre obsah látok zvyšujúcich produkciu oxidu dusnatého, ktorý môže napomôcť výraznému zlepšeniu stoporenia penisu. Mandle majú napríklad vplyv aj na produkciu testosterónua a pistácie prečisťujú krv a takto zlepšujú krvný obeh.

Zelenina: Pokiaľ ide o zeleninu, muži môžu na zlepšenie sexuálneho libida siahnuť po viacerých druhoch. Artičoky pomáhajú na zlepšenie prekrvenia genitálií, špargľa podporuje činnosť prostaty, cesnak má napriek svojej aróme tiež výrazný vplyv na sexuálny apetít a zeler špeciálne feromóny účinkujúce na ženy.

Ovocie: Ak ide o ovocie, najviac sa oplatí zamerať na to, ktoré obsahuje arginín zlepšujúci erekciu, napríklad červený melón a jahody. Avokádo zvyšuje hladinu testosterónu zlepšujúceho sexuálny apetít, banány sú zdrojom draslíka a sexuálnej energie a mango podporuje vzrušivosť na sexuálne dráždenie.

Med: Med môžete konzumovať samostatne, alebo aj s viacerými druhmi orechov, ovocia a zeleniny. Možno ste to nevedeli, no táto potravina je skvelým afrodiziakom, ktorý obsahuje látky, vitamíny a stopové prvky zvyšujúce pocit energie, vitality a zlepšujúce aj sexuálny výkon mužov, hlavne z hľadiska výdrže.

Čokoláda: Menej zdravým druhom sladkosti, ktorá však má v správnom množstve stimulačné účinky na sexuálny apetít mužov, je čokoláda. Platí to o tej, ktorá obsahuje aspoň 60 % kakaa. To má totiž stimulačné účinky na endorfíny, čo sú hormóny vyvolávajúce šťastie, ale aj na lepšie prekrvenie penisu.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie