• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

7 spôsobov a rád, ako udržať ejakuláciu na uzde a ako predísť predčasnej ejakulácii

spermiogram

Medzi problémy, o ktorých sa nehovorí až tak často a sú tak pre mužov, ako aj pre ženy skôr v kategórii „tabu“, patria ťažkosti s predčasnou ejakuláciou, čiže rýchlym vyvrcholením. V prípade, že sa tento stav týka aj vás a neviete, ako udržať ejakuláciu na uzde, prípadne ako predísť predčasnej ejakulácii, nasledovné riadky sú pre vás.

Rizikové faktory a prečo k predčasnej ejakulácii dochádza

Ako predčasná ejakulácia sa definuje dosiahnutie vyvrcholenia do 1 až 2 minút od začiatku sexuálnej stimulácie. Priemerné hodnoty sa pohybujú od 4 do 7 minút, čo je samozrejme veľmi individuálne. Niektorí muži môžu „vydržať“ aj pol hodinu.

K predčasnému vyvrcholeniu môže prísť napríklad následkom fyziologickej deformácie uzdičky, obvykle ide o skrátenú uzdičku, čo spôsobí zvýšenú vzrušivosť. Problémom môžu byť ja rôzne zápaly žaluďa, vtedy však ide iba o dočasný stav. Spoločným menovateľom je zvýšenie vzrušivosti, čo znamená, že muž „nevydrží“ dráždenie.

Medzi ďalšie faktory, s ktorými treba počítať, patria:

  • sexuálna skúsenosť či naopak neskúsenosť, čím menej skúseností, tým je problém udržať predčasnú ejakuláciu a sexuálne vyvrcholenie na uzde
  • pravidelnosť pohlavného styku, aj tu platí, že čím menej máte sex, tým budete viac nabudený, tento problém sa však prejaví len prvýkrát po „pauze“
  • výška libida, čiže sexuálneho apetítu muža, kde má najväčší vplyv hormón testosterón, čím ho je v tele viac, tým vyššie libido máte a skôr ejakulujete
  • psychogénne faktory a vplyvy, najmä nervozita, stres, strach alebo prílišné očakávania, u niektorých mužov však môžu pôsobiť aj opačne

eJoy® Long

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® Long určený mužom, ktorí chcú PREDĹŽIŤ svoj sexuálny zážitok.

Zbavte sa predčasného vyvrcholenia.

Chcem vyskúšať eJoy® Long

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri objednávke nad 2 ks)

Ako predísť predčasnej ejakulácii a udržať ju pri sexe

Predísť predčasnej ejakulácii niekedy nie je možné, hlavne vtedy, ak je spôsobená dedičnou deformáciou alebo zápalovými ochoreniami. V takýchto prípadoch je potrebná odborná lekárska liečba. Našťastie, na ostatné príčiny viete pôsobiť účinne.

Skúste tieto tipy na prevenciu aj oddialenie ejakulácie:

Gély a oleje na znecitlivenie: Často využívanou možnosťou je použitie hotových produktov v podobe gélov, olejov či krémov. Tieto prípravky obsahujú látky, ktoré znížia povrchovú citlivosť penisu na sexuálne dráždenie a tým zmiernia aj vnímanie sexuálnej stimulácie. Menším mínusom je, že sa môžu počas styku preniesť aj na partnerku.

Špeciálne prezervatívy: Kondómy nemusia nevyhnutne slúžiť iba ako mechanická a bariérová antikoncepcia, na trhu sú totiž k dispozícii už aj také verzie, ktoré vám pomôžu s príliš rýchlym vyvrcholením. Sú veľmi dobrým spôsobom, ako predísť predčasnej ejakulácii, nakoľko sú napustené benzokaínom znižujúcim citlivosť penisu.

Zlepšenie dýchania: Zamysleli ste sa už niekedy nad tým, ako pri sexe dýchate? Väčšina mužov to vôbec nekontroluje, dýcha zhlboka, rýchlo, nepravidelne a živelne, čo je presne to, čo síce zvyšuje zážitok a vzrušenie, ale aj zrýchľuje ejakuláciu. Ak chcete predísť rýchlemu orgazmu, dýchajte pomaly nosom a vydychujte pomaly ústami.

Vhodná sexuálna poloha: Existujú niektoré erotické polohy, ktoré sú vyložene nevhodné pre rýchle vyvrcholenie a tie, ktoré naopak môžu orgazmus u muža oddialiť. Vyhýbajte sa polohám v stoji a „na štyroch“, vtedy býva penis viac stimulovaný. Naopak, ak je partnerka „hore“ na mužovi, pohlavný úd je vystavený menšiemu dráždeniu.

Masturbácia a uvoľnenie pre sexom: V prípade, že je rýchla ejakulácia výsledkom nahromadenej sexuálnej energie či vysokého libida, môže vám pomôcť akési „zahrievacie“ kolo ešte pred sexom, čiže masturbácia s prvým vyvrcholením. Pomôcť môže aj špeciálne cvičenie na uvoľnenie panvového svalstva, ktoré sa podieľa na ejakulácii.

Prestávky pri milovaní: Veľa viete spraviť nielen pred, ale aj počas pohlavného styku, hlavne ak ide o prestávky počas milovania. Stačí si vopred s partnerkou dohodnúť signál, ktorý bude znamenať okamžité zastavenie sexuálnej stimulácie a potom počkajte pár minút. Dokážete tak ozvláštniť svoj sexuálny život a lepšie sa spoznáte.

Sila prírody: Poslednou možnosťou, ktorá vám môže pomôcť na udržanie ejakulácie a proti predčasnému vyvrcholeniu, ale aj celkovo na zlepšenie kvality erekcie a normalizáciu libida, sú niektoré bylinky. Nájdete ich aj v tabletkách značky eJoy® LONG, ktoré obsahujú kombináciu látok predlžujúcich erekciu a upokojujúcich nervový systém.

eJoy® Long

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® Long určený mužom, ktorí chcú PREDĹŽIŤ svoj sexuálny zážitok.

Zbavte sa predčasného vyvrcholenia.

Chcem vyskúšať eJoy® Long

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri objednávke nad 2 ks)

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie