• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

5 spôsob, ako na prirodzené predĺženie penisu pre uspokojenie vašej partnerky

Dĺžka penisu je jedna z najviac rozoberaných tém, ak príde na sexuálny život. Nejde iba o nejakú bulvárnu záležitosť, existujú na to aj seriózne výskumy a štatistiky. Hoci u každého muža je veľkosť pohlavného údu daná individuálne a hlavne geneticky, existuje niekoľko spôsobov, ako prispieť k jeho zväčšeniu.

Veľkosť penisu a jej vplyv na sexuálny život

Mužská pohlavná sústava funguje na princípe stoporenia pohlavného údu, ktorý patrí do jej vonkajšej časti. Vďaka stoporeniu je potom penis schopný preniknúť do pošvy, kde môže prísť po ejakulácii v správnom čase ovulačného cyklu k spojeniu spermie a vajíčka.

Mechanizmus vzniku stoporenia je závislý od nahrnutia krvi do toporivých teliesok v penise, vďaka čomu príde k jeho zväčšeniu a to tak do objemu, ako aj do dĺžky a do hrúbky. Podľa štatistík je svetový priemer dĺžky penisu okolo 13 cm, z biologického hľadiska by malo väčšine ženám stačiť omnoho menej, údajne len niečo okolo 9 až 10 cm.

Veľkosť penisu však má v mnohých ohľadoch vplyv na kvalitu sexuálneho života:

  • čím objemnejší a viac stoporený penis je, tým lepšie môže vyplniť priestor vagíny a môže tak lepšie dráždiť nervové zakončenia na jej stenách
  • dĺžka penisu je dôležitá hlavne pre dráždenie nervových zakončení na konci vagíny, takmer až pri hrdle maternice, inak je dôležitá skôr hrúbka
  • okrem veľkosti je dôležitá aj technika prirážania, pri ich vhodnej symbióze môže totiž žena dosiahnuť vaginálny typ orgazmu, ktorý je intenzívnejší
  • okrem dosiahnutia maximálneho stoporenia je dôležité tento stav aj čo najdlhšie udržať, ochabnutie erekcie totiž automaticky zmenšuje penis

Najlepšie možnosti, ako zväčšiť a predĺžiť penis bez operácie

Nedostatočná veľkosť alebo dĺžka penisu sa dá riešiť viacerými spôsobmi. Medzi tie najradikálnejšie patria rôzne operačné zákroky, ktoré sú však rizikové a časovo či finančne nákladné. Lepšie je preto využiť prirodzenejšie spôsoby.

Tu je 5 tipov, ktoré by vám mohli pomôcť:

Jelqing: Prirodzené zväčšenie penisu do dĺžky by vám mala zabezpečiť technika zvaná Jelqing. Ide o masáž, ktorá je podobná dojeniu a naťahujete pri nej penis od koreňa po špičku zovretou rukou v tvare písmena O. Pozor však na intenzitu, aby ste sa neporanili.

Extendery: Na podobnom princípe fungujú aj extendery, tzv. naťahovače. Ide o mechanické zariadenia využívajúce princíp dlhodobého a postupného naťahovania penisu väčšinu dňa aj viac mesiacov po sebe. Výsledkom môže byť predĺženie o 1 či 2 cm.

Vákuové a vodné pumpy: Okamžitý výsledok zväčšenia vám môžu zabezpečiť aj vákuové či vodné pumpy. Tie sa nasadia na pohlavný úd a na princípe podtlaku okamžite zvýšia jeho prekrvenie a teda aj zväčšenie. Výsledok však trvá len zopár hodín.

Bylinky: Nie, žiadna rastlina vám veľkosť penisu nezväčší na dvojnásobok, ale mnohé z nich môžu výrazne napomôcť lepšiemu prekrveniu toporivých telies a pomôcť tak zväčšeniu počas erekcie. Ide napríklad o žeruchu peruánsku, kotvičník zemný a ženšen.

Špeciálne gély: Posledným známym spôsobom je využitie špeciálnych gélov s lokálnou aplikáciou. Tieto prípravky obsahujú spomínané výťažky z bylín, ale aj aminokyseliny typu L-argín či L-citrulín, ktoré tiež podporujú lepšie prekrvenie penisu.

Dôležitá je nielen dĺžka, ale aj hrúbka penisu

Medzi aspekty, ktoré sa rozoberajú už o niečo menej, no sú tiež veľmi podstatné pre kvalitný sexuálny život, patrí aj hrúbka penisu. Práve preto je dôležité pozerať sa na penis a jeho veľkosť komplexne. Najväčší vplyv na dĺžku aj hrúbku má pritom erekcia.

Jej kvalitu je možné ovplyvniť viacerými spôsobmi, napríklad aj tými, ktoré sú popísané vyššie. V prípade, že by vám to nestačilo a chceli by ste mať ešte tvrdšie a lepšie stoporenie, môžete siahnuť aj po niektorých podporných prípravkoch, napríklad ako je značka eJoy®. Dobrou správou je, že ich pôsobenie je prirodzené a hlavne dlhodobé.

Na rozdiel od liekov na predpis, ktoré pomáhajú iba na problém s erektilnou dysfunkciou, komplexné podporné prípravky vám pomôžu na lepšiu erekciu a teda aj na hrúbku penisu. Výsledkom je tak celkové zväčšenie penisu a ešte lepší sexuálny život.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie