• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

4 overené tipy pre ženy, ako najlepšie uspokojiť muža v posteli

mužský orgazmus

Nielen ženy, ale aj muži túžia po niečom nevšednom a vzrušujúcom. Sexuálny život sa netočí zďaleka len okolo ich penisu, na druhú stranu, či sa to už niekomu páči alebo nie, práve na penise sa nachádzajú najvzrušujúcejšie erotogénne zóny. Tu je zopár tipov, ako ich využiť a akým spôsobom môže žena najlepšie uspokojiť svojho partnera.

Na úvod teória o mužskom orgazme

Drahé čitateľky, vitajte v mojej najnovšej sekcii, ktorá je zasvätená jednej z najväčších záhad v žensko-mužských vzťahoch – mužskom orgazme. Čo to vlastne je? Ako funguje? Ako ho môžeme dosiahnuť a zvýšiť jeho intenzitu? Sme na misii – zlepšiť naše porozumenie o tomto témate a skvalitniť naše sexuálne vzťahy. Preto som pre vás pripravila niekoľko overených tipov, ktoré vám pomôžu uspokojiť vášho muža v posteli.

Poznaj jeho telo: Ak chcete skutočne uspokojiť muža, je dôležité pochopiť, ako funguje mužské telo. Mužský orgazmus je často spojený s ejakuláciou, ale to nie je celý príbeh. Orgazmus je v skutočnosti séria kontrakcií v pánevných svaloch, ktoré sa dejú v priebehu sexuálnej stimulácie. Každý muž je iný, takže je dôležité spoznať, čo vášho partnera vzrušuje a čo mu robí potešenie.

Komunikujte: Čo sa týka sexu, komunikácia je kľúčom. Nebojte sa otvoriť rozhovor o tom, čo vášmu partnerovi robí dobre a čo by chcel skúsiť. Je dôležité, aby ste ho povzbudili, aby vám povedal, čo ho vzrušuje. Týmto spôsobom môžete lepšie pochopiť jeho potreby a túžby, čo vám umožní poskytnúť mu hlbší a intenzívnejší orgazmus.

Predohra: Predohra je často prehliadaná, ale je nevyhnutná súčasť sexuálnej hry. Muži, rovnako ako ženy, potrebujú čas na to, aby sa vzrušili a pripravili na sex. Predohra môže zahŕňať všetko od bozkávania, dotykov, masáže až po orálny sex. Tieto aktivity pomáhajú zvýšiť sexuálne vzrušenie a pripraviť muža na orgazmus.

Technika: Technika môže hrať veľkú úlohu pri dosahovaní mužského orgazmu. Experimentujte s rôznymi druhmi dotykov a pohybov, aby ste zistili, čo vášho partnera najviac vzrušuje. Niektorí muži uprednostňujú silnejší tlak, iní zase jemné a pomalé pohyby.

Pripomeňme si jedno: orgazmus nie je cieľom, ale skôr príjemným bonusom sexuálnej interakcie. Najdôležitejšie je, aby ste sa obaja cítili pohodlne, bezpečne a vzájomne si to užívali.

Nevnímajte sex ako výkon, ale skôr ako intímny zážitok, ktorý vás spojuje s vašim partnerom. Ak budete sledovať tieto tipy, pravdepodobne nájdete cestu k zvýšeniu sexuálnej spokojnosti oboch partnerov. A pamätajte, každý človek je iný, takže čo funguje na jednom, nemusí fungovať na druhom. Buďte trpezliví, skúmajte a experimentujte. A najdôležitejšie, užívajte si to!

eJoy®

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® určený mužom, ktorí chcú zlepši svoj sexuálný život.

Produkt eJoy® pozitívne prispieva k zlepšeniu erekcii, potencii aj zdravotnému stavu prostaty.

Chcem vyskúšať eJoy®

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri objednávke nad 2 ks)

Najlepšie spôsoby, ako spraviť muža

Pokiaľ ide o budovanie vzrušenia a sexuálneho napätia, u mužov je potrebné sa sústrediť na oblasť pohlavného údu a jeho bezprostredného okolia. Na záver si síce povieme jeden extra tajný tip, ako je možné orgazmus vylepšiť, na tejto základnej premise sa však nič nemení.

Preto v podstate všetky spôsoby vychádzajú zo stimulácie penisu a to:

Hra rukami

Aj keď je sex o komunikácii a vzájomnom uspokojení, sú okamihy, keď chcete byť tou, ktorá má iniciatívu a chcete svojho muža prekvapiť. To však môže byť zložité, pretože nie všetky techniky a tipy fungujú na všetkých mužov rovnako. Nasledujúce tipy a triky sú však overené a pomôžu vám spraviť vášmu mužovi radosť rukami.

Očný kontakt

Ak hľadáme príklady zo života, všetci sme už zažili tú silu očného kontaktu – ten moment, keď sa na nás niekto pozerá, a mi vieme, že sa na nás pozerá, aj keď sa na neho nepozeráme. Očný kontakt je silný a výrazný. Je to ako tajný jazyk, ktorý hovorí najhlasnejšie. Keď začnete s vašou aktivitou, nezabudnite sa na svojho partnera pozerať. Týmto spôsobom mu dávate najavo, že vás to baví a zároveň ho to vzrušuje.

Hra s rýchlosťou

Predstavte si, že ste v autě a jazdíte rovnakou rýchlosťou celú cestu. Bez ohľadu na to, ako rýchlo alebo pomaly by ste jazdili, stane sa vám to po chvíli nudné. V sexe je to rovnaké. Niekedy môžete byť pomalá, inokedy rýchla. Zmeňte tempo, aby ste muža prekvapili. Táto neistota, kedy a ako zmeníte rýchlosť, ho drží v napätí a zvyšuje jeho vzrušenie.

Experimentovanie s tlakom

Podobne ako s rýchlosťou, aj s tlakom je dobré experimentovať. Niektorí muži uprednostňujú jemnejší dotyk, iní zase silnejší. Najlepšie je, keď sa opýtate svojho partnera, aký tlak má rád. Ale ak chcete prekvapiť, začnite jemne a postupne zvyšujte tlak. Pozorujte jeho reakcie, aby ste zistili, čo mu vyhovuje.

Využitie celej ruky

Keď hovoríme o uspokojení muža rukou, väčšina žien si predstaví jeden konkrétny pohyb, ktorý sa týka jednej konkrétnej oblasti. Ale ruka je veľmi flexibilná a dá sa využiť na oveľa viac. Využite svoje dlane, prsty, nechty (opatrne!), zápästie. Pohyb nemusí byť len hore a dole. Môžete ho skúsiť obohatiť o rotáciu alebo stláčanie. Aj tu platí, že je dôležité sledovať jeho reakcie na to, čo robíte.

Pamätajte, že každý muž je iný a to, čo fungovalo na jednom, nemusí fungovať na druhom. Dôležité je počúvať svojho partnera a sledovať jeho reakcie. A nezabudnite, že nikto nie je perfektný hneď na začiatku. Úspech príde s praxou a trpezlivosťou.

Ústami

Keď príde na uspokojenie muža, ničenie tabu a prekonávanie našich vlastných bariér je kľúčom k úspechu. A jedným z najdôležitejších spôsobov, ako muža uspokojiť, sú ústne hry. Je to zmyselné, intímne a často hlboko uspokojujúce pre obidvoch partnerov. S týmto na pamäti, tu sú štyri overené tipy, ako najlepšie uspokojiť muža pomocou úst.

Komunikujte: Prvý tip, ktorý je často prehliadaný, je komunikácia. Nič nás neodsúva viac ako nejasnosť a nerozhodnosť. Ak neviete, čo váš partner chce, opýtajte sa. Pýtanie sa na jeho preferencie vám dá jasné usmerňovacie línie a zároveň vám pomôže budovať dôveru a intimitu.

Experimentujte: Každý muž je iný a každý má rôzne preferencie. Niektorí muži uprednostňujú jemné a pomalé pohyby, zatiaľ čo iní uprednostňujá rýchlejšie tempo. Niektorí muži milujú, keď sa ich partnerka zaoberá ich mieškami, zatiaľ čo iní to môžu nájsť príliš citlivé. Tým, že budete ochotní experimentovať a preskúmať rôzne techniky, budete schopní nájsť, čo pre vášho partnera funguje najlepšie.

Použite viac ako len ústa: Hoci je tento článok zameraný na ústnu stimuláciu, nemožno prehliadať význam rúk pri tomto procese. Ruky môžu byť skvelým spôsobom, ako zvýšiť intenzitu a variabilitu vášho potešenia. Môžete tiež využiť ruky na stimuláciu iných častí jeho tela, čo môže pridať ďalšiu úroveň vzrušenia.

Buďte húževnatí: Ženy často necítia, že robia správnu vec, ak ich partner nezažíva okamžité uspokojenie. Ale pravda je taká, že uspokojenie muža môže trvať nejaký čas, takže húževnatosť je kľúčom. Pokračujte v tom, čo robíte, a sústredte sa na užívanie si procesu, nie len na jeho koniec.

Ako metaforu môžeme použiť príklad s jedlom. Predstavte si, že muž je ako váš obľúbený recept. Ak chcete dosiahnuť ten najlepší výsledok, musíte venovať pozornosť každému detailu – od správnych ingrediencií, cez správne množstvo, až po presné časovanie. Rovnako ako pri varení, aj pri uspokojení muža je dôležité venovať pozornosť detailom a byť trpezlivým.

Pripomeňte si, že každý muž je iný a nie všetky tipy budú fungovať rovnako pre každého. Najdôležitejšie je však byť otvorený, dôverovať si a užívať si proces.

Vaginálnym stykom

Vaginálny styk je jednou z najbežnejších a najprirodzenejších foriem intímnej interakcie medzi mužom a ženou. Je to však aj umenie, ktoré vyžaduje isté zručnosti a techniky na optimalizáciu potešenia. Tu je štyri overené tipy, ktoré vám pomôžu urobiť z vášho vaginálneho styku skutočne nezabudnuteľnú skúsenosť pre vášho partnera.

Rýchlosť a rytmus: Kľúčovými slovami sú variabilita a spontánnosť. Muži milujú prekvapenia, a to platí aj v posteli. Namiesto udržiavania rovnakého rytmu počas celej interakcie, experimentujte s rôznymi rýchlosťami a hĺbkami penetrácie. Pomalé a hlboké pohyby sa môžu striedať s rýchlejšími a plytšími. Toto môže zintenzívniť jeho vzrušenie, zvýšiť jeho túžbu a predĺžiť jeho potešenie.

Polohy: Nezabudnite, že variabilita je kľúčom k maximálnemu potešeniu. Môžete začať s klasickou misionárskou, ale neskôr prejsť na iné polohy, ako je napríklad cowgirl, doggy style alebo spooning. Každá poloha ponúka rôzne úrovne stimulácie, čo môže viesť k rôznym druhom orgazmov. Takže neváhajte experimentovať a objavovať, čo váš partner najviac miluje.

Komunikácia: Toto je pravdepodobne najdôležitejšia rada. Nikto nie je telepatický a každý muž je iný. Hovorte so svojím partnerom o tom, čo mu vyhovuje najviac, a nebojte sa pýtať. Môžete tiež sledovať jeho reakcie – dych, výrazy tváre, zvuky. To vám poskytne cenné informácie o tom, čo funguje a čo nie.

Predohra: Aj keď táto sekcia je zameraná na vaginálny styk, nemali by sme zabúdať na dôležitosť predohry. Kvalitná predohra môže výrazne zvýšiť príjemné napätie a anticipáciu pred samotným aktom. Skúste sa venovať jeho iným erogénnym zónam, ako sú uši, krk, bradavky a samozrejme penis, predtým ako sa pustíte do vaginálneho styku.

Toto sú 4 overené tipy, ktoré by mali pomôcť ženám lepšie uspokojiť muža počas vaginálneho styku. Buďte však vždy pripravení na experimentovanie a adaptáciu. Každý muž je iný a čo funguje pre jedného, nemusí fungovať pre druhého. Spomínané tipy by mali slúžiť ako východiskový bod pre vašu cestu k hĺbkejšiemu pochopeniu a potešeniu svojho partnera.

Análnym stykom

Análny styk je často považovaný za tabu, aj keď je to jedna z najintimnejších foriem sexuálnej intímnosti, ktorú môžete so svojim partnerom skúsiť. Je to jedna z aktivít, ktorá môže partnerovi priniesť neuveriteľné potešenie, ak je správne vykonaná. To, že muži majú záujem o análny styk, nie je nič nové. Pre mnohých z nich je to divoká, nepreskúmaná oblasť, plná vzrušenia. Niekedy však môžu mať pocit, že ich túžby sú nesprávne alebo zvláštne, pretože táto téma je ešte stále tabu. Našou úlohou je zbaviť sa akýchkoľvek predsudkov a poskytnúť vám jasné usmernenia, ako sa pripraviť na tento typ intimity. Táto sekcia sa teda zameriava na to, ako najlepšie uspokojiť vášho muža análnym stykom.

Komunikácia je kľúčová:

Všetko začína rozhovorom. Sexuálna komunikácia je základom každej úspešnej intímnej chvíle. Predtým, ako sa rozhodnete vybrať sa na túto cestu, premieňajúcu sexuálnu energiu na ďalší level, je dôležité vedieť, či je váš partner pre tento akt otvorený. Rovnako dôležité je pochopiť jeho očakávania a obavy. Až potom, ako sa rozhodnete, že je to niečo, čo chcete obaja skúsiť, môžete začať plánovať.

Príprava je nevyhnutnosť:

Nebojte sa slova „príprava“. Aj keď sa to môže zdať únavné, je to nevyhnutné. Vyžaduje si správnu prípravu, ktorá zahrňuje relaxáciu, používanie lubrikantu a postupné zvykanie si na pocity. Prvým krokom je relaxácia svalov. To je možné dosiahnuť pomocou masáže alebo kúpele. Potom prichádza na rad lubrikant. Ako hovorí staré porekadlo: „Mazanie je kľúčom k úspechu“. V prípade análného styku to platí dvojnásobne. A nakoniec – postupnosť. Ak ste nováčik, začnite pomaly a postupne zvyšujte intenzitu. Začnite pomaly, použite prst alebo análnu hračku počas predohry, aby ste predstavili partnera k pocity a pomaly ho pripravili. Použite dostatok lubrikačného gélia, pretože oblasť konečníka sa prirodzene nelubrikuje. A pamätajte, vždy by malo byť jasné, že môžete kedykoľvek prestať, ak si to ktorýkoľvek z partnerov želá.

Správna technika:

Je dôležité pamätať, že análny styk je oveľa viac o pomalosti a jemnosti, než o rýchlom pohybe. To je miesto, kde je potrebná trpezlivosť. Začnite veľmi pomaly a jemne, aby ste zabránili nepohodliu alebo bolesti. Keď sa partner začne cítiť pohodlnejšie, môžete postupne zvyšovať rýchlosť a intenzitu.

Pozor na hygienu:

Hygiena je nevyhnutná pri análnom styku. Uistite sa, že obaja ste čistí a pripravení. Môžete tiež použiť kondóm, aby ste zabránili prípadnému šíreniu bakterií.

Pripomíname, že análny styk môže byť pre niektoré páry veľmi intímny a uspokojujúci, ale pre iné môže byť nepríjemný alebo dokonca bolestivý. Vždy je dôležité komunikovať so svojím partnerom a uistiť sa, že obaja chcete tento druh intímnej aktivity skúsiť.

Ak sa budete pridržiavať týchto rád, je veľmi pravdepodobné, že análny styk sa pre vás a vášho partnera stane jednou z najlepších sexuálnych skúseností. Pamätajte však, že základom je vzájomný súhlas, výnimočná komunikácia a dôkladná príprava.

Určite doplnením jeho sebavedomia pomocou doplnku eJoy mu zaručíte silnejší pocit so sexu a zvýšite jeho sebavedomie. Prípadne u mladších mužov je vhodnejšia variant eJoy Long.

eJoy®

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eJoy® určený mužom, ktorí chcú zlepši svoj sexuálný život.

Produkt eJoy® pozitívne prispieva k zlepšeniu erekcii, potencii aj zdravotnému stavu prostaty.

Chcem vyskúšať eJoy®

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta (pri objednávke nad 2 ks)

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Doprava zdarma

pre viac ako 1 balenia
(Packeta)

100% prírodné

a efektívne
zloženie