• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

4 overené tipy pre ženy, ako najlepšie uspokojiť muža v posteli

mužský orgazmus

Nielen ženy, ale aj muži túžia po niečom nevšednom a vzrušujúcom. Sexuálny život sa netočí zďaleka len okolo ich penisu, na druhú stranu, či sa to už niekomu páči alebo nie, práve na penise sa nachádzajú najvzrušujúcejšie erotogénne zóny. Tu je zopár tipov, ako ich využiť a akým spôsobom môže žena najlepšie uspokojiť svojho partnera.

Na úvod teória o mužskom orgazme

Cesta k uspokojeniu muža vedie cez orgazmus. Prv, než si predstavíme tipy, ako muža potešiť, povedzme si niečo o tom, ako orgazmus u muža funguje. Podobne, ako u žien, aj v prípade mužov ide o reakciu nervovej a svalovej sústavy na sexuálne dráždenie.

Dosiahnutie orgazmu má tieto tri dôležité fázy:

  • úvodnou fázou je budovanie vzrušenia a to stimuláciou erotogénnych zón, najčastejšie na penise alebo v jeho okolí, napríklad na genitáliách
  • druhou fázou je vyvrcholenie, ktoré je výsledkom presiahnutia hranice vzrušenia, kedy mozog vyšle signál svalom na ich sťahovanie a zároveň uvoľní niektoré látky do tela
  • u mužov je orgazmus sprevádzaný ejakuláciou, ktorá je riadená práve sťahovaním a uvoľňovaním svalstva močovej sústavy
  • poslednou fázou je fáza uvoľnenia, kedy príde jednak k uvoľneniu svalstva, ale aj k uvoľneniu nervov a celého tela vplyvom dopamínu, serotonínu a noradrenalínu

Samotná ejakulácia počas orgazmu je len vonkajším prejavom, z hľadiska uspokojenia je dôležité hlavne to, ako vzrušenie a jeho vyvrcholenie bude vnímať mozog. A práve toto vnímanie je závislé od spôsobu sexuálnej stimulácie a dráždenia. To môže mať viacero foriem a ženy tak môžu naplno zapojiť svoju predstavivosť aj zručnosť.

Najlepšie spôsoby, ako spraviť muža

Pokiaľ ide o budovanie vzrušenia a sexuálneho napätia, u mužov je potrebné sa sústrediť na oblasť pohlavného údu a jeho bezprostredného okolia. Na záver si síce povieme jeden extra tajný tip, ako je možné orgazmus vylepšiť, na tejto základnej premise sa však nič nemení.

Preto v podstate všetky spôsoby vychádzajú zo stimulácie penisu a to:

Rukami: Na prvý pohľad na najjednoduchšie uspokojiť muža rukou, ale aj tu je potrebné zapojiť trocha zručnosti. Ideálne je používať obe ruky a tento spôsob dráždenia môže pokojne slúžiť aj ako predohra. Penis je možné stimulovať po celej dĺžke, hlavne však žaluď.

Pri uspokojovaní muža je najlepšie jednou rukou dráždiť jeho penis a druhou sa venovať miešku alebo okoliu, napríklad vnútorným stranám stehien či hrádzi pod mieškom. Nezabudnite použiť lubrikačný gél a prstami môžete dráždiť uzdičku či špičku žaluďa.

Ústami: Veľmi podobne funguje stimulácia pohlavného údu ústami, čo je zrejme technika, ktorú muži obľubujú najviac. Jej výhodou je, že máte voľne ruky obe, takže jednu môžete využiť napríklad na hladenie zadočku a druhou sa venovať celej intímnej oblasti.

Pokiaľ ide o samotné dráždenie penisu ústami, najlepšie je perami penis po obvode silno zvierať a pohybovať nimi po celej jeho dĺžke. Popri tom sa venujte jazykom žaludi po obvode alebo uzdičke. Striedajte krúživý pohyb s tlakom, niekedy jemne, inokedy silnejšie.

Vaginálnym stykom: Ani klasický vaginálny sex nie je na zahodenie, no tu je tiež dôležitá správna technika a striedanie polôh. Medzi tie najobľúbenejšie z pohľadu mužov patria poloha zozadu, poloha jazdkyne, poloha obrátenej jazdkyne a misionárska pozícia.

Ak chcete muža kvalitne uspokojiť vaginálnym stykom, rozhodne použitie okrem klasického pohybu dnu a von aj krúženie panvou. Striedajte tiež uhol prirážania, najlepšie smerom k brušku alebo k chrbtu. Použiť môžete aj ruky na hladenie semenníkov či stehien.

Análnym stykom: To najlepšie na záver, análny sex. Väčšina mužov miluje análny sex, takže ak to vám nie je príliš proti srsti, s dostatočnou dávkou lubrikantu viete muža uspokojiť aj takýmto spôsobom. Chce to však trocha viac praxe, ako predošlé spôsoby.

Špeciálnou technikou, ktorú muži majú radi tiež, ale niektorí si tu nepriznajú, je trocha opačné garde. Vy totiž budete, napríklad popri ručnej alebo ústnej práci, dráždiť análny otvor muža. Zájsť môžete aj hlbšie a stimulovať jedným prstom partnerovu prostatu zvnútra.

Určite doplnením jeho sebavedomia pomocou doplnku eJoy mu zaručíte silnejší pocit so sexu a zvýšite jeho sebavedomie. Prípadne u mladších mužov je vhodnejšia variant eJoy Long.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Bezplatné

dodanie pri nákupe
nad 70 EUR

100% prírodné

a efektívne
zloženie