• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Príbehy spokojných mužov

Nič nie je lepšia reklama, ako skutočné príbehy a skúsenosti mužov, ktorí eJoy® vyskúšali a rozhodli sa podeliť o svoj názor. Keďže rešpektujeme súkromie, neuvádzame pri hodnotení celé meno.

Prekvapenie za skvelú cenu

Dobrý den, vyzkousel jsem vase tablety eJoy a jsou super, dekuji za ne 🙂 premyslim o vyzkouseni eJoy Long, ale nechci vysadit ty na podporu erekce, kdyz tak dobre funguji. Daji se uzivat soubezne?

Peter – Michalovce
60 rokov

Vyskúšal som a som nadmieru spokojný

Odporučil mi ho kamarát, objednal som si ho z recesie. Asi po 2 týždňoch som začal pociťoval veľmi pozitívny vplyv na erekciu. Ako super hodnotím diskrétne balenie eJoy a rýchle dodanie.

Tomaš – Bratislava
42 rokov

Už žiadne vedľajšie účinky

Riešil som problémy s erekciou za pomoci lekára. Avšak objavili sa mi nežiadúce účinky a bolesť hlavy mi nestála za to…. Začal som pravidelne užívať eJoy už 3 mesiac a som spokojný, cenovo lacnejšie ako rôzne medikamenty.

Marek – Žilina
43 rokov

Dlho som hľadal, až som našiel

V určitom momente života som nejako začal pociťovať že moja erekcia už nie je to čo bývala, preto som na internete prezeral rôzne porovnávania prípravkov na skvalitnenie erekcie. Vyskúšal som a oplatilo sa, díky.

Ján – Prešov
44 rokov

Dlhodobý pomocník

Moje skúsenosti sú jednoduché používam 2 tabletky eJoy asi 30 minút pred sexom a nikdy ma nesklame, dôležité je však dlhodobé užívanie.

Vlado – Nitra
65 rokov

Pre zaneprázdneného

Veľa pracujem a stále som v strese. Preskúmal som si zloženie, vyskúšal a nesklamal ma. Spotrebujem jednu krabičku mesačne a cítim sa pri sexe super.

Kajo – Lučenec
36 rokov

Bez návštevy u lekára

Moje občasné zlyhanie som nechcel riešiť formou lekára a preto som sa rozhodol na internete vyhľadať pomoc. Vyskúšal som už viacero prípravkov ale eJoy sa mi osvedčil najviac.

Cyril – Komárno
48 rokov

Dal som na radu manželky

Do kúpy ma dotlačila manželka. Začal som ho užívať a viem že jedným z hlavných kritérií bolo aj prírodne zloženie bez vedľajších negatívnych účinkov. Dnes je eJoy našim spoločným partnerom.

Ondrej a manželka – Bytča
53 rokov

Oceňujem diskrétne doručenie

Poviem to na rovinu mojim problémom bolo ako keď žijem s rodičmi v jednom byte dostanem takýto prípravok bez toho aby to rodičia nejako nezistil a neriešili čo to je. Bol som spokojný a prekvapený kuriér mi zavolal a doručil čistú bielu obálku. Super odporúčam.

Kristian – Košice
28 rokov

Oveľa lepší ako ostatné prípravky

Využívam tieto prípravky už nejaký čas a dôkladne si pozerám zloženie a cenu. A pomer cena a kvalita hovoria jednoznačne pre Ejoy.

František – Poprad
49 rokov
Chcete to tiež vyskúšať?

Vyberte si z výhodných balení eJoy® a znovu sa radujte zo života.

Pozrieť balenia eJoy®

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garancia

vrátenia
peňazí

Vyrobené

v rámci Európy
vo Veľkej Británii

Diskrétne

doručenie
balíka

Doprava zdarma

pri nákupe
nad 70 EUR

100% prírodný

produkt v najvyššej
kvalite