• eJoy® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Podpora erekcie s eJoy®

Sexuálne uspokojenie je v harmonickom vzťahu veľmi dôležité, mnoho vzťahov sa však po čase stretáva s absenciou, nekvalitným sexom alebo problémami s erekciou. Odborníci sú presvedčení, že väčšina problémov s erekciou je spôsobená psychickými problémami, no ide skôr o kombináciu psychických problémov v kombinácii s problémami organizmu. 

V partnerstve sa stáva pravidlom, že začiatok vzťahu je charakteristický zvýšenou pozornosťou partnerov a vášňou. S pribúdajúcim časom sa však táto vášen a spontánnosť vo vzťahu stráca. Časom môžu pribudnúť (hlavne s pribúdajúcim vekom) i problémy s erekciou. Možnosťou je vyhľadanie odbornej pomoci – či už u urológa alebo sexuológa. Pokiaľ sú Vaše problémy psychického rázu, prípadne spôsobené len zníženou chuťou na sex, môžu Vám pomôcť doplnky výživy určené na podporu erekcie.

eJoy® je výživový doplnok spoločnosti Pharmatico, pochádzajúci z Veľkej Británie, určený na zlepšenie potencie, chuti na sex, zvýšenie plodnosti u mužov, zníženie stresu a taktiež vďaka obsahu Saw Palmetto (serenoa plazivá) pôsobí pozitívne na mužskú prostatu. Nie je na lekársky predpis, preto je voľne predajný na Internet-e a je dostupný všetkým osobám starším 18 rokov.

Vyskúšajte eJoy®, zvýšte si sebavedomie, prekvapte partnerku a cíťte sa znovu ako mladík.

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garantované

vrátenie peňazí za
nepoužité balenia

Vyrobené

v Slovenskej
republike

Diskrétne

a rýchle doručenie
balíka

Bezplatné

dodanie pri nákupe
nad 70 EUR

100% prírodné

a efektívne
zloženie